Mousehold Heath Conservators

    03 June 2014 - onwards
    Fixed
    All

    Meetings

    Enter date to display meetings from
    (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Enter date to display meetings to
    (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
    Data pager
    Data pager
    123
    Page 1 of 3, Displaying meetings 1 to 10 of 25 meetings found in selected date range
    20 June 201414:00TBCMancroft roomOccurred
    19 September 201414:00TBCMancroft roomOccurred
    30 January 201514:0016:00Westwick roomOccurred
    20 March 201514:00TBCMancroft roomOccurred
    19 June 201514:00TBCMancroft roomOccurred
    18 September 201514:00TBCMancroft roomOccurred
    22 January 201614:00TBCMancroft roomOccurred
    18 March 201614:00TBCMancroft roomOccurred
    17 June 201614:00TBCMancroft roomScheduled
    16 September 201614:00TBCMancroft roomScheduled

    Members

    The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Select this option to also display any retired members.

    Elected Members

    PartyNameRoleMembership Dates
    Labour
    Councillor Julie Brociek-Coulton Member 26/05/2015 - current
    Labour
    Councillor Sally Button Member 22/05/2018 - current
    Labour
    Councillor Paul Kendrick Member 24/05/2017 - current
    Liberal Democrats
    Councillor Judith Lubbock Member 25/05/2016 - current
    Labour
    Councillor Marion Maxwell Chair 26/05/2015 - current
    The Green Party
    Councillor Jamie Osborn Member 22/05/2019 - current
    The Green Party
    Councillor Ben Price Vice Chair 26/05/2015 - current
    Labour
    Councillor Mike Sands Member 26/05/2015 - current
    Labour
    Councillor Sue Sands Member 22/05/2019 - current

    Appointees

    NameRoleMembership Dates
    Clare Cohen Co-opted 16/04/2016 - current
    Matthew Davies Co-opted 26/05/2015 - current
    Mr John Trevelyan Co-opted 26/05/2015 - current

    Substitutes

    No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

    Other Information