Regulatory sub committee

    03 June 2014 - onwards
    Pool
    None

    Meetings

    Enter date to display meetings from
    (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Enter date to display meetings to
    (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
    Data pager
    Data pager
    Page 8 of 8, Displaying meetings 71 to 79 of 79 meetings found in selected date range
    14 September 202010:00TBCRemoteScheduled
    14 September 202013:30TBCRemoteScheduled
    12 October 202014:00TBCRemoteScheduled 
    09 November 202014:00TBCRemoteScheduled 
    14 December 202014:00TBCRemoteScheduled 
    11 January 202114:00TBCTo be confirmedScheduled 
    08 February 202114:00TBCTo be confirmedScheduled 
    08 March 202114:00TBCTo be confirmedScheduled 
    12 April 202114:00TBCTo be confirmedScheduled 

    Members

    The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Select this option to also display any retired members.

    Elected Members

    PartyNameRoleMembership Dates
    Data pager
    Data pager
    12
    Page 1 of 2, Displaying items 1 to 10 of 14 members/vacancies that match search criteria
    Liberal Democrats
    Councillor Caroline Ackroyd Member 24/05/2017 - current
    Labour
    Councillor Julie Brociek-Coulton Member 24/05/2017 - current
    Labour
    Councillor Erin Fulton-McAlister Member 22/05/2018 - current
    Labour
    Councillor Adam Giles Member 21/05/2019 - current
    The Green Party
    Councillor Lesley Grahame Member 03/06/2019 - current
    Labour
    Councillor Jacob Huntley Member 22/05/2018 - current
    Labour
    Councillor Marion Maxwell Member 24/05/2017 - current
    Labour
    Councillor Laura McCartney-Gray Member 21/05/2019 - current
    Labour
    Councillor Cate Oliver Member 21/05/2019 - current
    The Green Party
    Councillor Ben Price Member 24/05/2017 - current

    Other Information