Licensing committee

    03 June 2014 - onwards
    Fixed
    All
    • Meetings
    • Members
    • Other Information

    Meetings

    Members

    PartyNameRoleMembership Dates
    12
    Page 1 of 2, Displaying items 1 to 10 of 12 members/vacancies that match search criteria
    Liberal Democrats
    Councillor Caroline Ackroyd Member 22/05/2018 - current
    Labour
    Councillor Jess Carrington Member 10/01/2024 - current
    The Green Party
    Councillor Alex Catt Member 24/05/2022 - current
    Labour
    Councillor Jacob Huntley Member 22/05/2018 - current
    Labour
    Councillor Claire Kidman Member 24/05/2022 - current
    Labour
    Councillor Kevin Maguire Member 24/05/2023 - current
    Labour
    Councillor Martin Peek Member 24/05/2022 - current
    The Green Party
    Councillor Ben Price Member 10/01/2024 - current
    Labour
    Councillor Peter Prinsley Member 24/05/2023 - current
    The Green Party
    Councillor Martin Schmierer Member 25/05/2021 - current

    Substitutes

    No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

    Other Information