Sustainable development panel

    04 June 2014 - onwards
    Fixed
    All
    • Meetings
    • Members
    • Other Information

    Meetings

    Members

    PartyNameRoleMembership Dates
    The Green Party
    Councillor Denise Carlo Member 22/05/2018 - current
    Labour
    Councillor Adam Giles Vice Chair 22/05/2019 - current
    The Green Party
    Councillor Lesley Grahame Member 22/05/2019 - current
    Labour
    Councillor Emma Hampton Member 24/05/2022 - current
    Liberal Democrats
    Councillor Judith Lubbock Member 22/05/2018 - current
    Labour
    Councillor Cate Oliver Member 25/05/2021 - current
    The Green Party
    Councillor Jamie Osborn Member 24/05/2022 - current
    Labour
    Councillor Gurpreet Padda Member 24/05/2022 - current
    Labour
    Councillor Mike Stonard Chair 22/05/2018 - current

    Substitutes

    No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.
    Jackie Rodger

    Other Information