Regulatory sub committee

    03 June 2014 - onwards
    Pool
    None

    Meetings

    Enter date to display meetings from
    (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Enter date to display meetings to
    (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
    Data pager
    Data pager
    Page 4 of 7, Displaying meetings 31 to 40 of 70 meetings found in selected date range
    13 March 201714:00TBCMancroft roomScheduled
    10 April 201714:00TBCMancroft roomScheduled
    08 May 201714:0000:00Mancroft roomOccurred
    12 June 201714:0000:00Mancroft roomOccurred
    10 July 201714:0000:00Mancroft roomOccurred
    18 September 201714:0000:00Mancroft roomOccurred
    09 October 201714:0000:00CANCELLEDScheduled
    13 November 201714:0000:00Meeting not convenedScheduled
    11 December 201714:0000:00Mancroft roomOccurred
    15 January 201814:0000:00This meeting will not be convenedScheduled

    Members

    The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Select this option to also display any retired members.

    Elected Members

    PartyNameRoleMembership Dates
    Data pager
    Data pager
    12
    Page 1 of 2, Displaying items 1 to 10 of 14 members/vacancies that match search criteria
    Liberal Democrats
    Councillor Caroline Ackroyd Member 24/05/2017 - current
    Labour
    Councillor Julie Brociek-Coulton Member 24/05/2017 - current
    Labour
    Councillor Erin Fulton-McAlister Member 22/05/2018 - current
    Labour
    Councillor Adam Giles Member 21/05/2019 - current
    The Green Party
    Councillor Lesley Grahame Member 03/06/2019 - current
    Labour
    Councillor Jacob Huntley Member 22/05/2018 - current
    Labour
    Councillor Marion Maxwell Member 24/05/2017 - current
    Labour
    Councillor Laura McCartney-Gray Member 21/05/2019 - current
    Labour
    Councillor Cate Oliver Member 21/05/2019 - current
    The Green Party
    Councillor Ben Price Member 24/05/2017 - current

    Other Information