Regulatory sub committee

    03 June 2014 - onwards
    Pool
    None

    Meetings

    Enter date to display meetings from
    (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Enter date to display meetings to
    (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
    Data pager
    Data pager
    Page 1 of 7, Displaying meetings 1 to 10 of 70 meetings found in selected date range
    16 June 201414:30TBCMancroft roomOccurred
    14 July 201414:30TBCMancroft roomOccurred
    11 August 201414:30TBCMancroft roomOccurred
    15 September 201414:30TBCMancroft roomOccurred
    17 November 201414:30TBCMancroft roomOccurred
    15 December 201414:30TBCMancroft roomOccurred
    12 January 201514:30TBCMancroft roomOccurred
    09 February 201514:30TBCMancroft roomOccurred
    09 March 201514:30TBCMancroft roomOccurred
    13 April 201514:30TBCMancroft roomOccurred

    Members

    The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Select this option to also display any retired members.

    Elected Members

    PartyNameRoleMembership Dates
    Data pager
    Data pager
    12
    Page 2 of 2, Displaying items 11 to 14 of 14 members/vacancies that match search criteria
    Labour
    Councillor Roger Ryan Member 22/05/2018 - current
    The Green Party
    Councillor Martin Schmierer Member 21/05/2019 - current
    Labour
    Councillor Ian Stutely Member 21/05/2019 - current
    Vacancy  

    Other Information