Climate and environment emergency executive panel

    18 October 2019 - onwards
    Fixed
    All
    • Meetings
    • Members
    • Other Information

    Meetings

    Members

    PartyNameRoleMembership Dates
    The Green Party
    Councillor Gary Champion Member 24/05/2022 - current
    The Green Party
    Councillor Amanda Fox Member 24/05/2023 - current
    Labour
    Councillor Emma Hampton Member 24/08/2021 - current
    Liberal Democrats
    Councillor Judith Lubbock Member 18/10/2019 - current
    Labour
    Councillor Gurpreet Padda Member 24/05/2022 - current
    Vacancy  
    Vacancy  

    Substitutes

    No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.
    Jackie Rodger
    jackierodger@norwich.gov.uk
    01603 989547

    Other Information