Scrutiny committee

    03 June 2014 - onwards
    Fixed
    All

    Meetings

    Enter date to display meetings from
    (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Enter date to display meetings to
    (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
    Data pager
    Data pager
    Page 1 of 8, Displaying meetings 1 to 10 of 75 meetings found in selected date range
    19 June 201416:30TBCMancroft roomOccurred
    17 July 201416:30TBCMancroft roomOccurred
    30 September 201416:30TBCMancroft roomOccurred
    16 October 201416:30TBCMancroft roomOccurred
    27 November 201416:30TBCMancroft roomOccurred
    18 December 201416:30TBCMancroft roomOccurred
    15 January 201516:30TBCSt Martins Housing Trust, 35 Bishopgate, Norwich NR1 4AAOccurred
    29 January 201516:30TBCMancroft roomOccurred
    26 February 201516:30TBCMancroft roomOccurred
    19 March 201516:30TBCMancroft roomOccurred

    Members

    The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
    RadDatePicker
    RadDatePicker
    Open the calendar popup.
    Select this option to also display any retired members.

    Elected Members

    PartyNameRoleMembership Dates
    Data pager
    Data pager
    12
    Page 1 of 2, Displaying items 1 to 10 of 13 members/vacancies that match search criteria
    The Green Party
    Councillor Denise Carlo Member 22/05/2018 - current
    Labour
    Councillor Adam Giles Member 21/05/2019 - current
    Labour
    Councillor Matthew Fulton-McAlister Member 22/05/2018 - current
    The Green Party
    Councillor Lesley Grahame Member 21/05/2019 - current
    Labour
    Councillor Patrick Manning Member 22/05/2018 - current
    Labour
    Councillor Laura McCartney-Gray Member 21/05/2019 - current
    Labour
    Councillor Cate Oliver Member 21/05/2019 - current
    The Green Party
    Councillor Jamie Osborn Member 21/05/2019 - current
    Labour
    Councillor Roger Ryan Member 21/05/2019 - current
    Labour
    Councillor Sue Sands Member 22/05/2018 - current

    Substitutes

    No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

    Other Information